Web sitemizde gezinme esnasında sizlere daha iyi bir deneyim sunmak için tarayıcı çerezlerini kullanıyoruz. Çerez politikamızı inceleyin.

Kabul Et
× T.C. Kimlik Numarasının girilmesi yasal zorunluluktur. T.C Kimlik Numarası, Adres, Telefon ve Doğum Tarihi gibi bilgileri eksik girilen hesaplar onaylanmamaktadır.

Kişisel Bilgiler

Fatura Adresi

Ek Gerekli Bilgiler

Sms ile bilgilendirmeleri almak için numaranızı giriniz. Başında sıfır olmadan 10 haneli olarak giriniz. Örn: 5554567890
Fatura bildirimleri ve diğer bilgi mesajlarını almak istiyorum.

Hesap Güvenliği

Şifre Güvenliği : Şifrenizi Giriniz


KİŞİSEL VERİLER ve GENEL GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu gizlilik ilkeleri FARKHOSTİNG tarafından, www.farkhosting.com internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.farkhosting.com internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİZ

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamız tarafından uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

SSL güvenlik sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz enkode edilerek bankaya iletilir. Bu bilgiler bankaya ait olan güvenli sunucular üzerinde barındırılmaktadır.

SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

Sadece sizin ve banka arasında olan bu provizyon işlemi her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sizin ile banka arasında gizli tutulmaktadır.

DÜZENLEME VE BİLGİLERİN SİLİNMESİ

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini istedikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Firmamız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.